„Zakochaj się w Polsce”

Uczniowie Michał Śmiłowski, Jakub Retkowski  (8a) oraz Marcin Wajgert (6a) reprezentowali naszą szkołę w powiatowym konkursie geograficzno – krajoznawczym organizowanym przez Zespół Szkół Chemiczno- Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu. Wielkie gratulacje dla Michała Śmiłowskiego który zajął drugie miejsce.

Elżbieta Kozłowska

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2022/2023

II Międzyszkolny Konkurs Geograficzny "Znawca Mapy"

2 czerwca troje uczniów z naszej szkoły uczestniczyło w konkursie     dotyczącym znajomości mapy  organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8  w Inowrocławiu i PTTK Inowrocław . Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Michał Śmiłowski i Jakub Retkowski z klasy VIIIA oraz Marcin Wajgert  z klasy VIA. Michał Śmiłowski udowodnił, że jest znawcą mapy zdobywając II miejsce. Gratulujemy!        Elżbieta Kozłowska

Kasper Geograficzny

28 marca 2023r. troje uczniów reprezentowało naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym dla uczniów szkół podstawowych „Kasper Geograficzny ” w I Liceum Ogólnokształcącym  im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. Byli to: Michał Śmiłowski i Jakub Retkowski (kl. 8A) i Maria Szczepaniec (kl. 8c). Gratulacje dla Michała, który zajął drugie miejsce i Jakuba, który zajął trzecie miejsce.

Elżbieta Kozłowska

Michał Śmiłowski, uczeń klasy VIIIA został laureatem Konkursu Przedmiotowego z Geografii. Michał szczególnie pasjonuje się mapą, geografią regionalną i społeczno – ekonomiczną. Jak widać pasja i solidna paca to przepis na sukces.  Zdobyta wiedza i umiejętności pozwoliły  mu osiągnąć bardzo dobre rezultaty najpierw w etapach szkolnym i powiatowym no i ostatecznie zawojować etap wojewódzki.

Opiekunem Michała jest Elżbieta Kozłowska

5 czerwca 2023r. w II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu odbyła się gala konkursów przedmiotowych dla uczniów klas ósmych powiatu inowrocławskiego, gdzie reprezentujący naszą szkołę Szymon Siedlecki uzyskał tytuł finalisty Interdyscyplinarnego Konkursu Matematyczno-Informatycznego.